Пружинний дріт

Пружинний дріт

 Змазки для волочіння пружинного дроту 

Змазки для волочіння дроту призначеного для індустріальних пружин, матрацних пружин…  

Опис 

Дріт для промислових пружин, матрацних пружин, виготовляють із сталей із середнім та високим вмістом вуглецю. Цей дріт також може бути оцинкованим або виготовленим з нержавіючої сталі.
Промислові пружини існують у різних формах та розмірах. Дріт має широкий діапазон діаметрів і виробляється спеціалізованими компаніями.
Волочіння дроту відбувається після хімічного або механічного видалення окалини з подальшим нанесенням покриттям на поверхню. Дріт малого діаметру може волочитися у емульсії, а іноді оцинкованим.
Волочіння дроту, призначеного для виготовлення пружин матраців, часто виконується виробником пружин. Дріт обробляється і витягується в лінії на високій швидкості за допомогою високопродуктивного обладнання.

 Характеристики

Використовувані поверхневі покриття та змазки повинні забезпечувати все більш високий рівень якості та продуктивності:
• швидкість волочіння дроту
• термін служби інструменту
Послідовне формування пружини є важливою характеристикою. У той же час залишок змазки на поверхні дроту після волочіння, не повинен викликати засмічення інструментів та пружинних верстатів.

Застосування

Змазки, що використовуються для волочіння дроту характеризуються високою здатністю протистояти сильним деформаційним навантаженням. Як правило, це дуже стійкі порошкові змазки, які залишають дуже однорідну, тонку і слизьку змащувальну плівку.
Рекомендації щодо цих мастил, адаптовані до використовуваного обладнання, можуть бути надані нашою технічною командою за Вашим запитом.


Асортимент продукції

СУХІ ЗМАЗКИ ДЛЯ ВОЛОЧІННЯ
НЕРЕАКТИВНІ ПОКРИТТЯ
ВОЛОЧИЛЬНІ МАСТИЛА ТА ПАСТИ


Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок