Дріт для ACSR кабелів – сплави алюмінію

Дріт для ACSR кабелів – сплави алюмінію

Волочіння дроту для ACSR кабелів – сплави алюмінію

Порошкові змазки для волочіння алюмінієвого дроту для кабелів ACSR (алюмінієвий провідник зміцнений сталлю) для високовольтних електричних ліній.

Основою високовольтних електричних ліній є кабелі з відмінними механічними властивостями виготовлені з високолегованих сталевих дротів, покритих алюмінієм. Для волочіння цих спеціальних проводів потрібні змазки, пристосовані до технологічних обмежень, властивих алюмінію.


Застосування:
Для волочіння алюмінієвих проводів для ACSR кабелів (алюмінієвий провідник зміцнений сталлю), CONDAT пропонує ряд відповідних змазок.

У вигляді дуже дрібних порошків ці змазки забезпечують ідеальне змащення особливо гладенької поверхні витягнутого алюмінію. Порошки для волочіння цих проводів можуть містити добавки, що зменшують коефіцієнт тертя, мінімізують нагрівання металу та забезпечують максимальну швидкість волочіння дроту.

Для проводів алюмінієвого сплаву, що складають ці кабелі, використовуються чисті мастила CONDAT. Ці мастильні матеріали розроблені для забезпечення максимальних показників продуктивності (швидкість волочіння та термін служби фільєр) та ідеальної якості поверхні. 

Асортимент продукції:

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок