Зварювальний дріт

Зварювальний дріт

Змазки для волочіння зварювального дроту

Змазки для волочіння CO2 дроту, дроту для зварювання під флюсом, порошкового дроту, прутків для зварювання.

Опис:
Для кожної технології виготовлення зварювального дроту існують різні етапи формування, але кожен процес має принаймні одну операцію волочіння дроту.

Дріт СО2 (дріт для зварювання в захисних газах) або дріт для зварювання під флюсом - це дроти з витягнутого матеріалу:

  • сталевий дріт витягується з використанням порошкових змазок для волочіння, після механічного або хімічного видалення окалини. Потім дріт зазвичай покривають міддю, безпосередньо або після волочіння, перед упаковкою.
  • алюмінієвий дріт зазвичай витягується в олії

Зварювальні прутки виготовляються з витягнутого дроту, випрямляються і обрізаються, а потім покриваються зварювальним флюсом.

Порошковий зварювальний дріт виготовляється з прокатних сталевих смуг, заповнюється зварювальним флюсом, а потім витягується з використанням порошкових змазок, а в деяких випадках - рідких мастил.

Характеристики:

Ринок СО2 дроту або дроту для зварювання під флюсом дуже конкурентний. Процеси змащування повинні забезпечувати дедалі вищий рівень продуктивності (швидкість волочіння, якість поверхні). Якісний зварювальний дріт характеризується високими ковзними властивостями та провідністю. Це залежить від змазок для волочіння дроту, часто на останньому проході. 

Електроди витягуються дуже економічно. Поверхня дроту повинна бути чистою перед етапом випрямлення, різання та покриття зварювальним флюсом. Як і CO2 дріт і електроди, порошковий дріт  повинен мати чудову якість поверхні: ковзання, провідність та відсутність забруднень для зварювання. Ці дроти повинні пройти термічну перекристалізаційну обробку - «запікання».

Застосування:

Процеси волочіння CO2 дроту або дроту для електродів  можуть поєднувати першу операцію сухого волочіння, а потім операцію мокрого волочінняПри цьому важливо подбати про поєднання цих двох технологій, щоб забезпечити тривалий термін експлуатації розчинної змазки та чистоту дроту перед нанесенням міді. Порошки для волочіння дроту, що потрапляють у волочильну емульсію не завжди сумісні. 

При волочінні дроту ми рекомендуємо використовувати спіральні щітки CONDABRUSH© після механічного окалиноламача, щоб видалити максимальну кількість залишкової окалини, що збільшує термін служби фільєр.

Порошковий дріт, як правило, формується на роликах. Смужку можна попередньо змастити. Інколи дріт змащується рідкими мастилами (змазки групи VICAFIL SL або TFH), а потім витягуються на останньому проході на порошкових змазках, які залишають мінімальний залишок на поверхні. 
Порошкові дроти, що запікаються, часто витягуються з використанням дрібних порошків з графітом, який покращує ковзання та електропровідність. 
Рекомендації щодо цих порошків, адаптовані до обладнання та процесів, ми можемо надати за Вашим запитом.

Асортимент продукції:

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок