Оцинкований дріт

Оцинкований дріт

 Змазки для волочіння оцинкованого дроту 

Змазки для волочіння оцинкованого дроту: виробництво сітки, огорожі, кріплення…  

Опис 

Гарячеоцинкований дріт використовується для виготовлення дротяної сітки та огорож, тоді як електрооцинкований дріт - для внутрішніх приміщень, таких як кріплення та скоби.
Дріт, як правило, витягується з високою швидкістю після механічного видалення окалини, а потім оцинковується.
Гаряче оцинкований дріт рідко волочать. Проте електрооцинкований дріт волочать з використанням рідких змазок, які надають гладкий і блискучий вигляд поверхні дроту.

 Характеристики

Ці дроти мають низьку додану вартість, тому пошук продуктивності підштовхнув цю галузь до вищих швидкостей.
Використовувані змазки повинні бути сумісними з лініями оцинкування, які також стають все швидшими, знаючи також, що вони включають сучасні технології термічної обробки (флюідизовані шари).


Застосування

Для волочіння дроту, призначеного для оцинкування, ми рекомендуємо використовувати спіральні щітки CONDABRUSH© після окалиновідламувача, щоб видалити максимальну кількість залишкової окалини, що забезпечує збільшення терміну служби філь’єри.
Використовувані порошкоподібні змазки для волочіння дроту характеризуються своєю здатністю витримувати високу редукцію. Вони забезпечують чудову стійкість інструменту при найвищих швидкостях волочіння.
Рекомендації щодо цих змазок, адаптовані до використовуваного обладнання, можуть бути надані нашою технічною групою за Вашим запитом. 


Асортимент продукції

СУХІ ЗМАЗКИ ДЛЯ ВОЛОЧІННЯ

НЕРЕАКТИВНІ ПОКРИТТЯ 
ВОДОРОЗЧИННІ ЗМАЗКИ 
ОБТИР З ДЕРЕВНОГО ВУГІЛЛЯ ДЛЯ ОЦИНКОВАНОГО ДРОТУПереглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок