Дріт для холодної висадки

Дріт для холодної висадки

 Змазки для волочіння дроту для холодної висадки

Змазки для волочіння дроту призначеного для холодного формування 

Опис

Дріт, призначений для холодного формування, обробляється поверхневим покриттям , калібрується, покривається тонким шаром змазки, подається на формувальні машини (горизонтальні преси).
Цей дріт  попередньо витягується, проходить етап термічної обробки для отримання оптимальної структури металу, а потім проходить обробку поверхні перед «легким» волочінням, що надає дроту остаточний калібр

 Характеристики

Якість цього дроту  оцінюється кінцевим користувачем при холодній висадці. Термін служби філ’єр, відсутність забруднення машини та відсутність забруднення оливи, що використовується в пресі, є показниками технологічності змазок.
Дріт також повинен зберігати свої характеристики під час транспортування та зберігання.

Застосування

Підготовка поверхні - це один із факторів експлуатаційних якостей, який можна модифікувати у поєднанні з мастилами для волочіння дроту, щоб досягнути  високоякісних характеристик формування. 
Порошкові змазки на основі мила або воску та рідкі змазки можна використовувати відповідно до типу металу та технічних характеристик замовника. 
Рекомендації щодо цих змазок, адаптовані до використовуваного обладнання, можуть бути надані нашою технічною командою за Вашим запитом.

Супутні послуги

Також пропонуємо розглянути лінійку олив CONDAT для машин холодної висадки холодної висадки

Асортимент продукції

СУХІ ЗМАЗКИ ДЛЯ ВОЛОЧІННЯ
НЕРЕАКТИВНІ ПОКРИТТЯ
ВОЛОЧИЛЬНІ МАСТИЛА ТА ПАСТИ


Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок