Дріт для будівництва

Дріт для будівництва

 Змазки для волочіння дроту для будівництва

Мастила для волочіння сталевого дроту, призначеного для будівництва: ребриста арматура, дроти для формування зварної сітки або балок, дроти для виготовлення фібри для бетону.

Опис

Для виготовлення сталевого дроту, призначеного для будівництва, катанка з низьким вмістом вуглецю  проходить через механічний окалиноломач, потім прокатку на роликах, з нанесенням насічок.
Також дріт можна волочити після такої підготовки поверхні.
Дріт, призначений для виготовлення фібри для бетону, витягується з дуже високою швидкістю після ретельної підготовки поверхні, з нанесенням в лінії нереактивного покриття (покриття серії TS)

 Характеристики

Змащення, призначене для холодної прокатки, повинно забезпечувати:
• змащення в роликах,
• ковзання дроту на барабані,
• чиста поверхня дроту, сумісна зі зварюванням.
Мастила, призначені для волочіння дроту, повинні забезпечувати низькі залишки на поверхні дроту.

Застосування

Для прокатки використовуються порошкові змазки, які наносять в лінії. Розмір гранул порошку має бути достатньо дрібним, щоб забезпечити:
• хорошу змащуваність і покриття дроту
• тривалий термін служби інструменту, навіть у випадках, коли мильний порошок змішується з окалиною, іноді вологістю, які заносяться з дротом
  
Ми рекомендуємо використовувати спіральні щітки CONDABRUSH© після механічного видалення окалини, щоб витдалити максимальну кількість залишків окалини, щоб мінімізувати забруднення використовуваних порошків. 
Для волочіння дроту використовуються сухі порошкові змазки, рецептура яких дозволяє оптимізувати  процеси деформації металу: швидкість, % редукції, системи охолодження тощо ...
Рекомендації щодо цих порошків, адаптовані до конкретного процесу або обладнанню, можуть бути надані нашою технічною командою за запитом.

Асортимент продукції

СУХІ ЗМАЗКИ ДЛЯ ВОЛОЧІННЯ
НЕРЕАКТИВНІ ПОКРИТТЯ

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок