Дріт для ACSR кабелів – сплави алюмінію

Дріт для ACSR кабелів – сплави алюмінію

Волочіння дроту для ACSR кабелів – сплави алюмінію

Порошкові змазки для волочіння алюмінієвого дроту, призначеного для кабелів ACSR (алюмінієвий провідник, армований сталлю) для високовольтних електричних ліній.

Основою для високовольтних електричних ліній є кабелі з високими механічними показниками, виготовлені з високолегованих сталевих дротів, покритих алюмінієм.
Для волочіння цих спеціальних проводів потрібні змазки, пристосовані до технологічних обмежень, властивих алюмінію.

Застосування
Для волочіння алюмінієвих проводів, призначених для ACSR кабелів (армована сталь з алюмінієвим провідником), CONDAT пропонує ряд відповідних змазок.

У вигляді дуже дрібних порошків. Ці змазки забезпечують ідеальне змащення особливо гладкої поверхні витягнутого алюмінію. Порошки, призначені для волочіння цих проводів, можуть містити добавки, що зменшують коефіцієнт тертя, мінімізують нагрівання металу та забезпечують максимальну швидкість волочіння дроту.
Для проводів з алюмінієвого сплаву, що складають ці кабелі, використовуються чисті мастила CONDAT. Ці мастильні матеріали розроблені для забезпечення як максимальних показників продуктивності (швидкість волочіння та термін служби філь’єр), так і ідеальну якість поверхні.

Асортимент продукції

СУХІ ЗМАЗКИ ДЛЯ ВОЛОЧІННЯ
НЕРЕАКТИВНІ ПОКРИТТЯ
ВОЛОЧІЛЬНІ МАСТИЛА ТА ПАСТИ

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок